Psalmodia dla Ciebie

Zapraszamy do współpracy z Psalmodią. Obejmuje ona szeroki zakres działania i dedykowana jest do różnych grup osób. Zapraszamy do kontaktu mailowego: info@psalmodia.pl

PSALMODIA na Twoim Ślubie

W ferworze przygotowań nie zapomnij o doskonałej oprawie muzycznej. Chór Psalmodia swoim doświadczeniem gwarantuje profesjonalne wykonanie śpiewu podczas mszy ślubnej. Repertuar dostosowujemy do życzeń Pary Młodej, służymy także poradą w tej kwestii. Możemy także zająć się prowadzeniem części stałych i odpowiedzi ludu (zwłaszcza w wypadku braku organisty). Chór na ślub - tylko Psalmodia!

PSALMODIA na uroczystościach akademickich, publicznych i firmowych

solidarnosc_slowackiego Spotkanie kolędowe w pracy? Inauguracja roku akademickiego? Rozdanie dyplomów? Konferencja? Zjazd? To tylko przykłady uroczystości, podczas których muzycznym dopełnieniem może być śpiew chóru. W zależności od okoliczności, sytuacji i środowiska, Psalmodia wykona utwory chóralne, wzbogacając przebieg spotkania. Jesteśmy otwarci na propozycje i życzenia dotyczące repertuaru, ale równie chętnie doradzimy w tej kwestii. Doświadczenie i elastyczność terminów to nasze największe atuty.

PSALMODIA w dużych projektach muzycznych

requiem_walanus Na tym znamy się najlepiej! Jako duży chór, jesteśmy w stanie podjąć się ambitnego i złożonego wyzwania muzycznego. Nasi Dyrygenci przygotują zespół na najwyższym poziomie. Wielokrotnie braliśmy udział w projektach rejestrowanych przez radio i telewizję. Współpraca z najlepszymi orkiestrami i chórami to dowód na nasze odpowiedzialne i profesjonalne podejście do muzycznych wyzwań.

zdjęcia:

- XXX-lecie Solidarności, Teatr J. Słowackiego, Kraków, fot. Mateusz Wojtaszek
- Nagranie dla TVP "Requiem" W. A. Mozarta, kościół św. Piotra i Pawła, Kraków, fot. Adam Walanus